سوالات متداول

محصولات ترمیمی شرکت کیتوتک

 برداشتن فشار از ناحیه تحت فشار (Off loading)
 تغییر پوزیشن مناسب
 استفاده از تشک مواج های موثر
 صاف بودن ملحفه های زیر بیمار
 جلوگیری از خشکی و رطوبت زیاد در پوست
پانسمان مناسب: پانسماني است كه علاوه براينكه رطوبت مناسب زخم را در حد متعادل نگه
ميدارد، بتواند از ورود ميكروارگانيسم ها به زخم جلوگيري كند. پانسمان های نوین ترمیم زخم کیتوتک با حفظ رطوبت بهینه زخم و جلوگیری از ایجاد عفونت به بهبود ترمیم زخم کمک می کنند.

تعویض پانسمان هر زخم بسته به نوع و درجه آن و روند ترمیم زخم متفاوت است و نیاز به یک کارشناس حرفه ای زخم دارد که اطلاعات و تجربه خوبی در این زمینه داشته باشند پس ما در تماس باشید.

اگر این پانسمان¬ها طبق روش استفاده¬ی کاملا درست برای زخم تازه به کار روند تا حد زیادی از تشکیل اسکار جلوگیری می نمایند. بلافصله

در مورد زخم های سطحی که در تماس با سایر اعضای بدن و لباس بیمار نباشد، نیازی به پانسمان ثانویه نیست، ولی در مورد زخم هایی که در معرض کشش و سایش هستند و هم چنین برای زخم های عمیق، می توانید از یک پانسمان ثانویه خوب مانند کیتوترانس استفاده نمایید.

اسپری سیلوسپت زخم شرکت کیتوتک بر پایه تکنولوژی نانو تولید شده و خواص ضد میکروبی دارد. از این اسپری برای ضدعفونی کردن زخم استفاده می گردد. همچنین پانسمان های ترمیم زخم شرکت کیتوتک در فرم های مختلف ژل، پد و فوم با وجود ماده موثره پلی دی گلوکز آمین دارای خاصیت آنتی باکتریال می باشند و به کاهش عفونت در زخم های عفونی کمک می کنند.